Temat
:
Jak się dostać? Nabory?
Wyświetl pojedynczy post
Kamil13
Junior Member
Od: 08.2012
Offline
#
9
03.09.2012, 15:47
No i o taką odpowiedź mi właśnie chodzi. Wielkie Dzięki , bardzo mi pomogłeś. Pozdro.
Kamil13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil13
Znajdź inne posty napisane przez Kamil13