Wyświetl pojedynczy post
Kamil13
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.09.2012, 15:10. Jak się dostać? Nabory?
Witam jestem tu nowy ,więc chciałbym się przedstawić.Mam na imię Kamil i mam 15 lat ( rocznik 97) .

I mój temat dotyczy tego w jaki sposób mógłbym się dostać do wisły ? Myśle,że mam warunki ,aby spróbować swoich sił . No ,więc kiedy są jakieś nabory,albo jak mógłbym spróbować się dostać?Przypominam jestem z rocznika 97. Z Góry dzięki za odopowiedź.