Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 03.09.2012, 14:09
W piątek to nie był mecz to była STYPA PO WISIE CUPIAŁA .Przykro to pisać ale to nie jest upadek klubu z pięknymi tradycjami ,ale zwykła demolka obracanie wszystkiego w proch rękami bednarza .
Odpowiedz cytując