Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2186
Stary 03.09.2012, 14:09
Tu nie chodzi o te mecze nawet ostatnie tylko o podejscie Probierza, przeciez jak mu wyprzedadza kolejnych pilkarzy on nic nie powie, to nie jest czlowiek, ktory pasuje do Wisly.O Smude sie nie martwcie, on raczej tutaj pracy nie podejmie jak to ma tak wygladac,Smuda jest bardziej wymagajacy nie zadowoli sie graniem Burliga czy Sikorskim, a juz napewno nie zgodzi sie na sprzedarz Meliskona.Natomiast jezeli nie bedzie zmiany na stanowisku trenera oznacza, ze Cupial juz na dobre zrezygnowal i nie obchodzi go jak gra druzyna, sory, ale tak latwo jak Wisle w piatek nie mozna ograc nawet Piasta.Wisla ma problem w kazdej formacji, a nasza obrona wyglada jak ta z meczow z Karabachem,ale czego sie spodziewac kiedy graja tam rezerwowi Ruchu i jednego z najslabszych klubow w Danii.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.09.2012 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując