Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
2185
03.09.2012, 14:00
Mati_
napisał(a):
100% poparcia.
Dajmy Probierzowi czas. On jest młody i dla niego jest to wielka szansa.
Super, że tą szansę dostał właśnie u nas. Osobiście wolałbym, żeby testował gdzie indziej swoje 'złote myśli'.
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero