Marcin_fan napisał(a):

|
Oglądając piątkowy mecz podobnie do niego ( Meliksona ) zagrał Chrapek. Też ruchliwy, niezły przegląd, dobre podanie. Nic tylko stawiać na chłopaka niech sie ogrywa a powinna być z niego pociecha i to już niebawem..
|
Nie chcę go przesadnie chwalić zanim nie zagra kilku meczów, ale stawiać na pewno warto. Dobra technika użytkowa plus boiskowa inteligencja. Szewczyk też zasługuje na szanse, na skrzydle lub z przodu.
Z Polonią zawiodła przede wszystkim doświadczona gwardia.