Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19614
Stary 03.09.2012, 13:50
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Oglądając piątkowy mecz podobnie do niego ( Meliksona ) zagrał Chrapek. Też ruchliwy, niezły przegląd, dobre podanie. Nic tylko stawiać na chłopaka niech sie ogrywa a powinna być z niego pociecha i to już niebawem..
Nie chcę go przesadnie chwalić zanim nie zagra kilku meczów, ale stawiać na pewno warto. Dobra technika użytkowa plus boiskowa inteligencja. Szewczyk też zasługuje na szanse, na skrzydle lub z przodu.
Z Polonią zawiodła przede wszystkim doświadczona gwardia.
..
Odpowiedz cytując