Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18974
Stary 03.09.2012, 13:40
Plany PIS są ciekawe. Ciekawe jak żadne plany od wielu lat jakiejkolwiek partii .Natomiast martwi mnie brak realnych propozycji dla przedsiębiorców. Widać że tak gałąź ich polityki leży .Wiązałem co prawda nadzieję ze Wipler coś zrobi w tej kwestii a tu nic.
Nie wiem czy się kiedykolwiek doczekam np. ustawy o zwolnieniu z płacenia podatków od niezapłaconych faktur i przeniesienia tego obowiązku na płatnika faktury czy ustawy o zwolnieniu z płacenia składek emerytalnych jeśli przedsiebiorca wykaże dochód zerowy w danym miesiącu.Psia ich mać liberałowie 5 lat rządzą i nic z tym nie robią a uchwalają jakies pseudo" jedne okienka" albo proponuja połączenia PIT i CIT (to PIS teraz ale tez chyba Pawlak o tym mówił) co ma drugorzędne znaczenie dla przedsiębiorów
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 03.09.2012 o godz. 13:44.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej