Gwiaździsty napisał(a):

Znając życie, to któryś z rodziców tego dziecka jest przypadkowo działaczem PO a "omdlenie" zostało starannie przygotowane by służalcze media przedstawiły go w korzystnej sytuacji. Stare sowieckie metody. Pewnie we wszystkich po-stkomunistycznych telewizjach będzie leciała ta pokazówka jako najważniejsza wiadomość dnia.
Czekam jeszcze aż obezwładni na ulicy gangsterów, odda krew w szpitalu dla zwykłego szaraczka i pomoże starszej pani w polu podczas wykopków.
|
możesz być spokojny, należąca do PiS gazeta Polska na pewno wyciągnie jakieś kwity, a jak nie znajdzie to coś wymyśli.