Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60202
Stary 03.09.2012, 12:40
No tak jak się spodziewali wszyscy kibice po przybyciu Bednarza może być tylko gorzej,raz nas w gówno wpakował to i drugi raz to robi,przykro patrzeć co się dzieje z Wisłą,cały dorobek prestiżu idzie w ....u.
Bednarz zapowiada sprzedaż najlepszego gracza,w taki sposób chce naprawić Wisłe ? Chavez out Melikson Out

Czas aby pan Cupiał poszedł po rozum do głowy

Z WARSZAWY ŁYSEGO WYJEBALI,CZAS WYJEBAĆ GO Z KRAKOWA !!! (Przepraszam za słowa ale ciężko patrzeć na to co obecnie się dzieje w naszym klubie)

PS:Coś pan Bednarz za bardzo się rządzi bo sprawa przydatności zawodników powinna być tylko i wyłącznie sprawą trenera Probierza
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 03.09.2012 o godz. 12:47.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując