No tak jak się spodziewali wszyscy kibice po przybyciu Bednarza może być tylko gorzej,raz nas w gówno wpakował to i drugi raz to robi,przykro patrzeć co się dzieje z Wisłą,cały dorobek prestiżu idzie w ....u.
Bednarz zapowiada sprzedaż najlepszego gracza,w taki sposób chce naprawić Wisłe

? Chavez out Melikson Out
Czas aby pan Cupiał poszedł po rozum do głowy
Z WARSZAWY ŁYSEGO WYJEBALI,CZAS WYJEBAĆ GO Z KRAKOWA !!! (Przepraszam za słowa ale ciężko patrzeć na to co obecnie się dzieje w naszym klubie)
PS:Coś pan Bednarz za bardzo się rządzi bo sprawa przydatności zawodników powinna być tylko i wyłącznie sprawą trenera Probierza