Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60200
Stary 03.09.2012, 12:33
Grantar napisał(a):Wyświetl post
To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"


(...)
To nie biegun jest wyimaginowany. Przeczytaj jeszcze raz.


@Złote Myśli Syndyka Jacka Bednarza
Zresztą uważam, że klub nie poradził sobie wówczas medialnie z krytyką szkolenia i braku akademii. A rzeczywistość jest zupełnie inna.

Klub nie poradził sobie medialnie? Czy on autoryzuje wywiady. Mamy to rozumieć, że brak akademii jest faktem li tylko medialnym?
Ostatnio edytowane przez lazy : 03.09.2012 o godz. 12:38.
c.d.n.
Odpowiedz cytując