Grantar napisał(a):

To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"
(...)
|
To nie biegun jest wyimaginowany. Przeczytaj jeszcze raz.
@Złote Myśli Syndyka Jacka Bednarza
Zresztą uważam, że klub nie poradził sobie wówczas medialnie z krytyką szkolenia i braku akademii. A rzeczywistość jest zupełnie inna.
Klub nie poradził sobie medialnie? Czy on autoryzuje wywiady. Mamy to rozumieć, że brak akademii jest faktem li tylko medialnym?