lazy napisał(a):

|
Kolego ty żyjesz dokładnie na odwrotnym biegunie tego wyimaginowanego świata.
|
To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"
lazy napisał(a):

|
Ciekawe, że jak ogłoszono likwidację Amber Gold to podniósł się ogólnopolski płacz i lament, a kiedy zaczyna się likwidacja naszej Wisełki to jeszcze się pojawiają tak naiwne komentarze.
|
Porównanie ni w kij ni w oko.
Nie bardzo rozumiem ... na czym polega moja naiwność ?
1. na tym że wierzę w brak kasy ? czyli
kasa jest tylko zjada ją Bednarz i Kapka ?
2. na tym że wierzę w możliwość zbudowania nowej mocnej Wisły w oparciu o aktualne możliwości klubu (młodzież + 2-3 naprawdę mocnych zakupionych) ?
No może mój optymizm co do pkt 2 przesadny ale i tak mniej to naiwne niż liczenie ze jutro przyjdzie "Petrescu".