Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60195
Stary 03.09.2012, 12:11
lazy napisał(a):Wyświetl post
Kolego ty żyjesz dokładnie na odwrotnym biegunie tego wyimaginowanego świata.
To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"

lazy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, że jak ogłoszono likwidację Amber Gold to podniósł się ogólnopolski płacz i lament, a kiedy zaczyna się likwidacja naszej Wisełki to jeszcze się pojawiają tak naiwne komentarze.
Porównanie ni w kij ni w oko.
Nie bardzo rozumiem ... na czym polega moja naiwność ?
1. na tym że wierzę w brak kasy ? czyli kasa jest tylko zjada ją Bednarz i Kapka ?
2. na tym że wierzę w możliwość zbudowania nowej mocnej Wisły w oparciu o aktualne możliwości klubu (młodzież + 2-3 naprawdę mocnych zakupionych) ?

No może mój optymizm co do pkt 2 przesadny ale i tak mniej to naiwne niż liczenie ze jutro przyjdzie "Petrescu".
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.09.2012 o godz. 12:17.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując