Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60193
Stary 03.09.2012, 12:05
Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Głośniej trzeba było drzeć hapy "Basałaj spierdalaj!" przy każdej możliwej okazji.. A teraz płacz..
Tak ? a to niby czemu ? Akurat Basalaj chcial zrobic tutaj duzo pozytywnego, niestety dosyc szybko sprowadzono go na ziemie - tak czy siak dla mnie byl to chwilowy moment normalnosci w tym klubie gdzie prawie kazdy robil to co do niego nalezy. Czy to przypadek, ze akurat za obu kadencji Basalaja osiagnelismy najwieksze sukcesy sportowe w erzec TF ?

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Ale to też tamten kolega napisał. Że ludzie napier****li w Basałaja, to mają teraz... kraina mlekiem i miodem płynąca.
Racja, nie wyłapałem ironii.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 03.09.2012 o godz. 12:41.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując