|
Domin_czyzyny obawiam się gorszego - Jacek Bednarz może nie posiadać planu B w przypadku gdy 'najdrożsi piłkarze nie pójdą z nim na ugodę'. Idzie po bandzie, bez alternatywy, tak samo agresywnie jak jechał Basałaj. Jednemu nie udało się zapełnić stadionu i znaleźć sponsora, drugiemu nie udaje się sprzedać zawodników i ograniczyć koszty.
Obydwoje przeszacowali swoje możliwości i naciągają rzeczywistość pod swoje teorie.
Powód: *nie
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.09.2012 o godz. 11:49.
|