Lemur napisał(a):

|
Twoja „twórczość” i intencje są tutaj doskonale znane, nie zatuszujesz niczego gadaniem na inne tematy. Od lat wspierasz każdą szkodliwą dla Wisły decyzje i ideę.
|
Na jakie "inne tematy" ( sorki ale bredzisz ... )
Szkodliwe było życie ponad stan bez solidnego stawiania na młodzież czego efekty mamy dzisiaj.
Możesz mówić:
"wytrzymalibyśmy kilkanaście minut - Liga Mistrzów by była wszystko byłoby ok".
Może. Nie sądze aby na długo metę ale załóżmy ze byłoby....
Tylko że. kurna ....,
nie wytrzymaliśmy ! .. ponadto w lidze graliśmy piach i skończył się sezon jak się skończył !
I jak nie kumasz faktu że właściciel postanowił urealnić wydatki, to nie masz więcej pojęcia o aktualnej sytuacji niż imiennik z Warszawskiego ZOO.
Lemur napisał(a):

|
A co ja proponuję? Odsunięcie ludzi typu Bednarza, Probierza, Kapki i Rogali oraz postawienie na fachowców typu Petrescu czy Valckxa. ...........
|
No to sobie proponuj dalej mistrzów typu Petresku i Valcx.
Założę się że w tym sezonie TEN WŁAŚCICIEL nie postawi na żadnych tego typu szpeców.
Ty się dalej łudź ...
Co do moich intencji: pozostań w przekonaniu ze jestem zakamuflowaną V kolumną Legii W. i za 30 zł miesięcznie wypłacanych mi przez J. Bednarza likwiduje piękne koncepcje Lemurków sprowadzające się tego że
ma być bogato, z rozmachem i światowo za pieniądze których nie ma. Pozostań w takim przekonaniu bo innej możliwości nie potrafisz sobie wyobrazić ...
................................[ tu coś było ale autocenzura w ostatniej chwili ....]