Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18969
Stary 03.09.2012, 11:19
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba powinieneś się akurat cieszyć, że Gowin chce wdrożyć w życie jakąś część programu PiS-u?
To nie widać jak bardzo się cieszę? Tak bardzo że aż boki zrywam. Przede wszystkim z tego że PO po pięciu latach rządów potrzebuje wystąpienia JK aby wpaść na taki pomysł. Biorąc pod uwagę ten ich "entuzjazm" dla proponowanego rozwiązania zaczynam jednak mieć obawy że, moim zdaniem bardzo pożyteczne przy zwalczaniu korupcji możliwości, zostaną przez nich wykorzystane tak samo jak np: CBA. Przyjdzie do konfiskaty majątku np: Mira i okaże się że "nie można bo to prowokacja". Z krowy nie zrobi się nigdy konia wyścigowego.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 03.09.2012 o godz. 11:28.