Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60186
Stary 03.09.2012, 11:03
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zadał takie pytanie:
Panie Prezesie czy zdaje sobie Pan sprawę że kompletnie nie nadaje się Pan na dyrektora sportowego. Nie ma Pan żadnej wiedzy z tym związanej oraz kompletnie nie jest Pan akceptowany przez środowisko kibiców?

Kpina to co ten Bednarz robi. Tak sobie pomyślałem że skoro Smuda ma takie dobre stosunki z Cupiałem to gdyby Dyzma został trenerem to może i BC sypnie kasą?
Z Dyzmą jest tak, mówi że zrobi za pół ceny ale i gaże musi miec dużą. No i mi wciąż się nie podoba to, że w skorumpowanym sezonie prowadził Zagłębie (bo wątpię, żeby nie wiedział o handlu).


krasny napisał(a):Wyświetl post
OK. Pierwszy raz i oficjalnie napiszę, że mam dość tego gościa.
Jakby mi szef powiedział że jest mu przykro ze zostałem w firmie/klubie to bym stracił jakąkolwiek motywacje do pracy.

Co za PAŁA!
Nie ma się co dziwic, że piłkarze odpuszczają sobie później grę i wyniki są lipne. Jakby go podsumowac no zwykła Dupa z uszami.

Jacek pełni teraz rolę prezesa, a mi w wywiadach z nim brakuje pytań o sprzedaż biletów, dlaczego nawet to kuleje ? Ludzie chcą przyjśc na mecz a tutaj kolejki do kas takie, że ... w połowie meczu odpuszczają.
Ostatnio edytowane przez cfa : 03.09.2012 o godz. 11:06.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując