Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10841
Stary 03.09.2012, 10:56
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
"Czepiłem" się remisów, bo tylko taka progresja ma sens. Granie na 1 drużynę, która kiedyś w końcu musi zremisować. Jak dziś zagrasz sobie Śląsk, ManU i Napoli, któregoś meczu nie trafisz, a za tydzień zagrasz Lecha, Liverpool i Milan, to dlaczego masz niby trafić? A za 2 tygodnie zagrasz jeszcze 3 inne drużyny a potem koleje 3 inne. Dla mnie to jest nonsens.

Grasz za 100, możesz wygrać 200, ale jest pudło. -100
Grasz za 200, możesz wygrać 400, ale jest pudło. -300
Grasz za 400, możesz wygrać 800. Jak trafiasz to wygrywasz zaledwie 100 złotych na czysto. Jak pudłujesz, to jesteś -700.
Potem grasz za 800, jak trafiasz, to znowu jesteś 100 do przodu. Przy postawionych 800.
Potem grasz za 1600, wygrywasz 3200, ale postawionych łącznie masz przecież 3100.

No i ruszanie progresji od 100, kiedy wiadomym jest, że buki nakładają limity, nie jest zbyt rozsądne.
Twoja rozpiska była by trafna pod jednym warunkiem, kurs wynosiłby 2,0 a jak wiadomo kurs remisów waha się ok 3,2 a często więcej i na tym cały widz polega. Przy grze za 1600 masz postawione 3100 ale wygrywasz 5100. Tyle, że trzeba posiadać odpowiednią gotówkę i nie zniechęcać się w trakcie
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 03.09.2012 o godz. 11:02.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując