Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22103
Stary 03.09.2012, 10:50
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Owszem, oglądam praktycznie wszystkie.
I podtrzymuję jak do tej pory moje zdanie, które znalazło się w moim ostatnim poście.
Chociaż z drugiej strony po 3 kolejkach to nie ma co oceniać, zobaczymy jak będzie po 7,8.
To dziwne. Bo dla mnie Śląsk gra jeszcze większą kaszane niż my. A, że ma więcej punktów to przez szczęscie.. i słabszych rywali.
Odpowiedz cytując