Kamyk napisał(a):

Owszem, oglądam praktycznie wszystkie.
I podtrzymuję jak do tej pory moje zdanie, które znalazło się w moim ostatnim poście.
Chociaż z drugiej strony po 3 kolejkach to nie ma co oceniać, zobaczymy jak będzie po 7,8.
|
To dziwne. Bo dla mnie Śląsk gra jeszcze większą kaszane niż my. A, że ma więcej punktów to przez szczęscie.. i słabszych rywali.