Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60178
Stary 03.09.2012, 10:19
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A co ja proponuję? Odsunięcie ludzi typu Bednarza, Probierza, Kapki i Rogali oraz postawienie na fachowców typu Petrescu czy Valckxa. Proponuję to, co Cupiał już kiedyś pokazał, że jest w stanie zrobić, jeśli tylko ma na to ochotę. Proponuję też, by zmienił swoje podejście do sprawy zasadności budowania Akademii i bazy treningowej.
A proponujesz to za czyje pieniądze jeśli nieśmiało mogę zapytać by nie być posądzonym o wspieranie szkodliwych decyzji dla klubu?
Odpowiedz cytując