Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60177
Stary 03.09.2012, 10:17
lazy napisał(a):Wyświetl post
Trzeba to jasno powiedzieć Bednarz wypełnia obecnie w Wiśle obowiązki syndyka/likwidatora.

I jeszcze parę kwiatków:
Bardziej martwi mnie postawa w pierwszych meczach Cwetana Genkowa niż Kamińskiego.

Dlaczego ten niedobry Genkow nie strzela na po 3 bramki na mecz? Sam się zastanawiam. Przecież ma takie wsparcie od kolegów?
Lysa pala martwi sie ze Genkova trudno bedzie opchnac.
Odpowiedz cytując