|
Wywiad z Bednarzem pokazuje jasno. Koniec ery Wielkiej Wisły –wysprzedajemy się do końca z gwiazd i gwiazdeczek, pozostaną zawodnicy na poziomie szarzyzny środka lub nawet ogona naszej ekstraklasy.
Co dalej ?
Wycofanie się Cupiała?
Sprzedaż klubu? – tylko jaki kupiec będzie chciał ten produkt kupić ?
Osadzenie w szarzyźnie dolnej połówki tabeli ?
Budowa na zdrowych zasadach uwzględniających wychowywanie i wprowadzanie młodzieży do zespołu oraz zakup wartościowych zawodników ? Tak wiem ale pomarzyć można
ech
|