|
Chcecie zwalniać Probierza, bo?Myślicie, że faktycznie Smuda przyjdzie i odmieni Wisłę?W to, że "bos z Myślenic" znów wspaniałomyślnie sypnie kasą, nie wierzę.
Tutaj konsylium najlepszych trenerów świata nic by nie zdziałało.Wisła Cupiała to wieczna karuzela, więc jak tutaj zbudować coś trwałego?Gdy zaczynają się robić podwaliny po coś lepszego, przychodzi trzęsienie ziemi i znów zostajemy z niczym.
Mam wrażenie, że teraz zostały zgliszcza.Trzeba drużyne zbudować kompletnie od początku, na na to w dzisiejszych realiach trzeba gigantycznych kwot.Skąd mamy je mieć, skoro ledwo co udało się domknąć budżet?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 03.09.2012 o godz. 09:21.
|