Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60171
Stary 03.09.2012, 09:04
http://wisla-krakow.przegladsportowy...020,1,727.html

Warto przeczytać ten artykuł i sie zastanowić co dalej ? Jaki jest nasz cel w ty sezonie? My chcemy nadal walczyć o MP a może o utrzymanie?

http://www.wislaportal.pl/23342,Znow...eliksonem.html

Wszystko na siłe ehhh
Odpowiedz cytując