http://wisla-krakow.przegladsportowy...020,1,727.html
Warto przeczytać ten artykuł i sie zastanowić co dalej ? Jaki jest nasz cel w ty sezonie? My chcemy nadal walczyć o MP a może o utrzymanie?
http://www.wislaportal.pl/23342,Znow...eliksonem.html
Wszystko na siłe ehhh