Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22101
Stary 03.09.2012, 07:36
Gra Górnika to jest to co kibic każdej swojej druzyny chciałby oglądać. Zapie......nie przez cały mecz, do tego z głową. Nie wiem co Nawałka zrobił z tą drużyną ale ja też tak chcę w ....Wiśle. Od początku sezonu ruszyli z kopyta, pokazali w Poznaniu kawał dobrej piłki. Amica może mówić o szczęściu, ze tego meczu nie przegrała a nie udawać, że jest rozczarowana 1 pkt. Jak sobie przypomnę tą naszą dreptaninę z meczu z Groclinem to się rzygać chce. Jak to jest, że z grupy przeciętnych kopaczy można złozyć dobry zespół i zmotywować ich do gry na pełnych obrotach przez 90 min. a tu "wielkich gwiazdorów" trudno zmusić do dłuższego pobiegania po boisku ? Przy okazji ciekawe jaka jest dysproporcja w zarobkach ?
Odpowiedz cytując