wikink1 napisał(a):

|
Smuda to tylko kwestia czasu .Mnie zastanawia jak będzie wyglądała współpraca z Bednarzen Smudy osobiście wątpię w taki układ nasz grabarz dostanie kopa w dupę jeszcze w zimie ,Smuda nie potrzebuje pośredników do kontaktów z Cupiałem .
|
napewno Dyzma ma nosa do wyszukiwania zawodników.....ale czy do takich za free których już nigdzie nie chcą ?
To już chyba Nawałka byłby lepszy na obecne trudne czasy