Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2165
Stary 02.09.2012, 21:56
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Smuda to tylko kwestia czasu .Mnie zastanawia jak będzie wyglądała współpraca z Bednarzen Smudy osobiście wątpię w taki układ nasz grabarz dostanie kopa w dupę jeszcze w zimie ,Smuda nie potrzebuje pośredników do kontaktów z Cupiałem .
napewno Dyzma ma nosa do wyszukiwania zawodników.....ale czy do takich za free których już nigdzie nie chcą ?

To już chyba Nawałka byłby lepszy na obecne trudne czasy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.09.2012 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując