bonawentura napisał(a):

|
Trzeba być ślepym by nie widzieć tej biedy. Oglądałeś mecz z Polonią w ogóle?
|
Oczywiście. I nadal nie uważam, że np: Widzew, Górnik, Zagłębie, Ruch, korona, Podbeskidzie, czy nawet Polonia mają od nas więcej potrafiących zawodników w składzie. Oczywiście, nie mówię teraz o Kamińskim czy sprowadzonym ostatnio przez Bednarza piłkarskim "złomie".