Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2164
Stary 02.09.2012, 21:45
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być ślepym by nie widzieć tej biedy. Oglądałeś mecz z Polonią w ogóle?
Oczywiście. I nadal nie uważam, że np: Widzew, Górnik, Zagłębie, Ruch, korona, Podbeskidzie, czy nawet Polonia mają od nas więcej potrafiących zawodników w składzie. Oczywiście, nie mówię teraz o Kamińskim czy sprowadzonym ostatnio przez Bednarza piłkarskim "złomie".
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując