dynek.pl napisał(a):

|
Ja chyba najbardziej z ligi polskie lubię oglądać właśnie Górnika (i nie jest to kwestia tego sezonu) bo nawet jeśli nie wszystko wychodzi to widać w ich grze jakiś pomysł i zaangażowanie i nieważne czy grają najsilniejszym składem czy wchodzi jakiś młokos to zawsze wygląda to tak samo. To nie przypadek, że przegraliśmy z nimi 4 ostatnie mecze. Świetna praca Nawałki.
|
No przyjemnie się ich ogląda, dzisiaj widziałem ich mecz z Lechem w Poznaniu i byli zespołem lepszym, tam przeciętniacy, podobnie jak w Ruchu za Fornalika, grają świetnie, a oprócz nich jest kilku ciekawych graczy. Nawałka wykonuje tam dobrą robote i myślę, że to idealne warunki dla niego, życzę mu, aby tam pracował jak najdłużej bo zarząd podobnie jak w Chorzowie mu ufa, znając życie gdyby przyszedł go Wisły po pół roku wyleciałby za brak wyników...