Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2163
Stary 02.09.2012, 21:39
Smuda to tylko kwestia czasu .Mnie zastanawia jak będzie wyglądała współpraca z Bednarzen Smudy osobiście wątpię w taki układ nasz grabarz dostanie kopa w dupę jeszcze w zimie ,Smuda nie potrzebuje pośredników do kontaktów z Cupiałem .
Odpowiedz cytując