Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2162
Stary 02.09.2012, 21:21
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Z jakiego pustego? O czym Wy mówicie? Polonia, Podbeskidzie, Widzew "są bardziej pełne"?

Chcę oglądać 11 zawodników wygrywających, zagranicznych jeśli potrzeba, a nie 11 walczących o każdą piłkę Polaków i przegrywających. Wam to się już widzę całkiem wszystko poprzestawiało

Jak chcesz sobie pooglądać 11 walczących o każdą piłkę polskich zawodników, to idź sobie na ME, lub stwórz własną drużynę, a od klubu mającego godnie funkcjonować w świecie profesjonalnego futbolu trzymaj się z daleka.

11-stu walczących o każdą piłkę Polaków gra np: w Alwenii, Prądniczance czy 90% wszystkich polskich zarejestrowanych klubów. Kluby te opływają mlekiem i miodem, no nie?

A Probierz - out. Wiśle nie potrzeba tak słabych trenerów.
Trzeba być ślepym by nie widzieć tej biedy. Oglądałeś mecz z Polonią w ogóle?
Odpowiedz cytując