Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
2162
02.09.2012, 21:21
Lemur
napisał(a):
Z jakiego pustego? O czym Wy mówicie? Polonia, Podbeskidzie, Widzew "są bardziej pełne"?
Chcę oglądać 11 zawodników wygrywających, zagranicznych jeśli potrzeba, a nie 11 walczących o każdą piłkę Polaków i przegrywających. Wam to się już widzę całkiem wszystko poprzestawiało
Jak chcesz sobie pooglądać 11 walczących o każdą piłkę polskich zawodników, to idź sobie na ME, lub stwórz własną drużynę, a od klubu mającego godnie funkcjonować w świecie profesjonalnego futbolu trzymaj się z daleka.
11-stu walczących o każdą piłkę Polaków gra np: w Alwenii, Prądniczance czy 90% wszystkich polskich zarejestrowanych klubów. Kluby te opływają mlekiem i miodem, no nie?
A Probierz - out. Wiśle nie potrzeba tak słabych trenerów.
Trzeba być ślepym by nie widzieć tej biedy. Oglądałeś mecz z Polonią w ogóle?
bonawentura
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonawentura
Znajdź inne posty napisane przez bonawentura