To w ogóle comek jest kpina z marketingu jako takiego. Akcja promocyjna "strefy VIP", rusza po II kolejce ekstraklasy.. No ale niestety jest to kolejny przykład na to, że w klubie nie dzieje się dobrze, a zatrudnieni ludzie (dział marketingu w końcu chyba został całkowicie zwolniony, mam rację

) mają inne priorytety.