Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1853
Stary 02.09.2012, 21:17
To w ogóle comek jest kpina z marketingu jako takiego. Akcja promocyjna "strefy VIP", rusza po II kolejce ekstraklasy.. No ale niestety jest to kolejny przykład na to, że w klubie nie dzieje się dobrze, a zatrudnieni ludzie (dział marketingu w końcu chyba został całkowicie zwolniony, mam rację) mają inne priorytety.
Odpowiedz cytując