hah, wstyd! Wchodzę sobie na główna stronę Wisły, otwieram zakładkę strefa VIP, skybox, zamierzam sobie oglądnąć film, a w nim, oczywiście nasz kochany trener Robert Maaskant, kompromitacja, lepiej niech usuną ten filmik, a nie wprowadzają ludzi w błąd, bo na temat naszego klubu nie wypowiada się trener Wisły, tylko trener jakiegoś zapyziałego klubu. Zobaczcie sami:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/skyboxfilm