Kamyk napisał(a):

Patrząc po przebiegu np. meczu Lecha z Górnikiem to oprócz Nas tylko Bełchatów, Ruch, Piast i Pogoń grają kaszanę, nie podejmując przy tym żadnej walki.
Oglądając Górnik Zabrze dzisiaj - po prostu byłem w szoku ile potrafią sobie sytuacji stworzyć z teoretycznie silniejszym Lechem, który co prawda grał chaotycznie ale widać, że skrzydła ma groźne.
Nie dziwię się czemu z Bełchatowem graliśmy jak równy z równym, a Polonia pokazała nam nasze miejsce w szeregu.
|
Że, się tak zapytam: widziałes większość meczów na razie?
Dzisiejszy Lech grając z Górnikiem właśnie nie podjął walki. Mecz oglądałem do 80min i przez tą większą cześć meczu to Górnik kontrolował grę. Kto zagrał w Lechu dobry mecz? Burić i Arboleda. Gdyby nie ta dwójka, to Górnik by na pewno strzelił...
U nas gdyby w piątek zagrał na swoim poziomie Chavez, Głowacki i Parejko to sądze, że padłby remis..