_gilardino_ napisał(a):

Zdecydowanie nie warto, może wejdzie ale w dłuższej perspektywy z takiej gry musi być minus.
Na weekend pograłem Tychy za 1500, źródło mam do tej pory niezawodne jeśli chodzi o 1 ligę także polecam.
|
Info z forum bukmacherskie

? Prawie wszyscy to grali a był remis ...