Ardanien napisał(a):

Prawdopodobnie 2011 rok został uratowany wpływami za grę w europejskich pucharach. Natomiast ponuro rysuje się scenariusz na 2012 rok, bo i nie ma kasy za grę w Europie, jak i brak znaczącego transferu z klubu.
|
Tyle, że te zyski chyba będą wykazane w 2012 roku. Bo o ile się nie mylę, pisano tu, ze pieniądze spłynęły w czerwcu 2012 roku. Pożyjemy zobaczymy.