Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60164
Stary 02.09.2012, 17:31
Zawsze można wypuścić plotkę o stracie, którą można uwiarygodnić zaległościami w wypłatach.

Jeżeli dług wynosi 90 mln, to jest to dużo i mało patrząc przez pryzmat kilkunastoletniej zabawy w piłkę. Dużo, gdyż nie stworzono podstaw do normalnego, skutecznego funkcjonowania klubu.Mało bowiem wartość marki Wisła to z pewnością suma oscylująca w granicach ok. 40 - 50 mln zł (mimo wszystko Wisła to najbardziej popularny i utytułowany klub w Polsce w ostatnich latach). Wartość piłkarzy na dzień dzisiejszy to max. 20 mln zł. Jak policzymy ile przez te lata wyrzucono w błoto pieniędzy na trenerów i totalne pomyłki transferowe w stylu Jovanicia czy Bunozy oraz jak niewiele brakowało do wejścia do LM, to wyjdzie że inwestycja pt. Wisła Kraków miała szansę się zwrócić.
Odpowiedz cytując