|
Warto też zwrócić uwage strona 87735
jakie były założena MP 2010/2011 i 2011/2012, awans do grupy ligi europejskiej, sponsor tytularny, wpływy z biletów i powierzchni. Przy realizacji wszystkich założeń zysk netto na 2011 miał osiągnąć 12 mln złotych.
Klub miał też plan awaryjny by w razie braku awansu do grupy LE by syt. finansowa nie uległa pogorszeniu.
Także jak pamiętamy, drużyna awansowałą nie tylko do grupy, ale i z grupy LE. Ciekawy jestem tego sprawozdania z2011 oj ciekawy.Coś tam się "stanęło" Ale pewnie zanim w necie bedzię dostępne to minie pare miesięcy jeszcze.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.09.2012 o godz. 17:15.
. .
|