Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60159
Stary 02.09.2012, 17:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
sprawozdanie za 2010 rok a więc za pierwsze pół roku Basałaja i Holendrów wykazuje zysk.
Nadal nic nie wiemy, co stało się w 2011 roku, że wszyscy mówią o stracie.
Wg przepisów sprawozdanie za 2011 powinno juz bylo byc ogłoszone
No chyba nic dziwnego - wszak nawet nie zaczęli jeszcze Holendrzy podpisywać drogich kontaktów nie licząc totalnej pomyłki Branco i Boukhariego za to zdążył Basałaj wcześniej sprzedać m.in Marcelo, Diaza, Głowackiego itd. Zatem 2010 rok to totalna wyprzedaż a jeszcze Vaclxs nie zdążył zaszaleć z transferami i pensjami piłkarzy. Stąd zysk.

Żebyś lepiej zrozumiał musiałbyś mieć sprawozdanie za 2011 kiedy doszły drogie kontrakty (pensje) a jedynie spieniężono Brożka + wpływy z UEFA. Wtedy można powiedzieć czy to się przynajmniej bilansowało lub dawało zysk/stratę. Rok 2010 (zysk) to wynik Basałajowej wyprzedaży.

Zatem pozostaje nam czekać na sprawozdanie za 2011 rok.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując