FraMat napisał(a):

sprawozdanie za 2010 rok a więc za pierwsze pół roku Basałaja i Holendrów wykazuje zysk.
Nadal nic nie wiemy, co stało się w 2011 roku, że wszyscy mówią o stracie.
Wg przepisów sprawozdanie za 2011 powinno juz bylo byc ogłoszone
|
No chyba nic dziwnego - wszak nawet nie zaczęli jeszcze Holendrzy podpisywać drogich kontaktów nie licząc totalnej pomyłki Branco i Boukhariego za to zdążył Basałaj wcześniej sprzedać m.in Marcelo, Diaza, Głowackiego itd. Zatem 2010 rok to totalna wyprzedaż a jeszcze Vaclxs nie zdążył zaszaleć z transferami i pensjami piłkarzy. Stąd zysk.
Żebyś lepiej zrozumiał musiałbyś mieć sprawozdanie za 2011 kiedy doszły drogie kontrakty (pensje) a jedynie spieniężono Brożka + wpływy z UEFA. Wtedy można powiedzieć czy to się przynajmniej bilansowało lub dawało zysk/stratę. Rok 2010 (zysk) to wynik Basałajowej wyprzedaży.
Zatem pozostaje nam czekać na sprawozdanie za 2011 rok.