|
No dobra - wszyscy piszecie tutaj o tym, że Cupiał nie sypnie kasy, nie jest aż tak bogaty, budżet ustalony na 40 mln zł. Cupiał chce, by Wisła sama się bilansowała. To do diabła dlaczego ingeruje w jej funkcjonowanie? Dlaczego zmienia przykładowo trenerów kiedy popadnie? Nie jest to ani logiczne ani konsekwentne.
Napiszę jeszcze raz - tutaj naprawdę nie trzeba mieć aż tylu pieniędzy by zdobyć MP. Probierz jest w stanie poukładać słabszych piłkarzy w całkiem niezłą drużynę. Ale nie aż tak słabych!
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 02.09.2012 o godz. 16:22.
|