martin_6 napisał(a):

|
Jak rzadko się ze Szpeniem zgadzam, tak teraz mógłbyś odpowiedzieć na to pytanie. Bo jestem ciekaw, czy PiS zrobił coś w kierunku wyczyszczenia z SB-ków polskiej dyplomacji, kiedy rządził.
|
martinie6, jakiś czas nie było Cię tutaj dlatego dla Twojej informacji: ze Szpeniem merytorycznych rozmów na tym forum prowadzić już nie będę. Jest zwykłym chamem i dokładnie w taki sposób będę go traktował.
Żeby jednak odnieść się do Twojej prośby: czy za "zrobienie czegoś w kierunku wyczyszczenia z SB-ków polskiej dyplomacji" uznasz fakt zerwania z zasadą powoływania na stanowisko ministra spraw zagranicznych byłych TW (WB nie liczę)? Czy eliminacja z MSZ ludzi z "koncernu Geremka" (oczywiście też zarejstrowanego jako TW) może zostać uznane za "zrobienie czegoś"? To tylko tak z grubej rury. W szczegółach wygląda to jeszcze lepiej.