Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60149
Stary 02.09.2012, 15:45
pawelo84 napisał(a):
Przyklaskiwać nie należy, sęk w tym, że to Cupiał zaiwestował swoje pieniądze i to jest klub Cupiała a nie nasz.
To co, nagle już nie ma zastosowania Wasza przyśpiewka "Wisła to my"? Klub ma być Cupiała, a kibicowi, czy klientowi tej firmy wara od tego, co się w niej dzieje i za jaki towar płaci?

Hiipokryci

pawelo84 napisał(a):
można zauważyć, Cupiał ma dość dokładania do drużyny, której utrzymanie w tamtym sezonie kosztowało rekordowe pieniądze.


Jakie rekordowe pieniądze? Masz konkretne wyliczenia? Nie? To skąd wiesz? Z prasy? Z plotek kolportowanych przez Kapkopodobnych? Rekordowo duże pieniądze to ta drużyna przyniosła do klubu z europejskich pucharów. I to akurat jest potwierdzone przez oficjalne dane ze strony UEFA. Są „twarde” liczby płatności za każdy punkt i awans.

pawelo84 napisał(a):
Było w tym sporo winy Basałaja i Holendrów, ponieważ przyjęli złą politykę transferową. Kupowali starych zgranych graczy z nazwiskami, którzy wyciągali z klubu bardzo duże pieniądze, a w zamian nie dawali praktycznie nic.
Masakryczna głupota… Mistrzostwo Polski i awans z fazy grupowej LE to nic?!! Faktycznie, Melikson , Pareiko, Genkow czy Jaliens nie dali nic Wiśle w zamian za pieniądze, które otrzymali. Jak cholera.
Ewidentnie dali klubowi znacznie więcej pieniędzy, niż wzięli w zamian.
Z takimi ludźmi jak Ty rzeczywiście nie da się dyskutować. Poziom Twoich osądów jest bowiem porażający infantylizmem.

pawelo84 napisał(a):
Wielkiej różnicy pomiędzy Lameyem a Burligą nie ma.
Jest gigantyczna. Ten pierwszy dał Wiśle przyczynienie się do wyjścia z grupy LE, drugi nie dał nic.

pawelo84 napisał(a):
ten drugi zarabia pewnie ze 4 razy mniej. I w tym kierunku moim zdaniem powinniśmy iść. Ograniczyć liczbę zawodników z kontraktami ponad 150 tyś euro, np do 5 graczy. Reszta niech zarabia znacznie mniej.
Jasne. W ogóle idźmy w stronę wielkości wydatków na zawodników takich klubów jak Litex, Skonto, Górnik, Ruch, czy tych z Islandii, Walii etc. Tnijmy poziom pensji jeszcze bardziej. Będzie jeszcze lepiej, tak jak tam
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując