Krav napisał(a):

|
Idąc holenderskim tropem trzeba jeszcze dodać 90 min Paljicia w Heraclesie i żółtą kartę, zremisowali na wyjeździe z Waalwijk 1-1
|
Idąc dalej tym tropem należy wspomnieć o czystym koncie Filipa Kurto, jego drużyna wygrała 3-0 z bodajże Willem II.
Dzisiaj bramkę zdobył Marcelo w meczu z AZ (i zagrął w dodatku wg. mnie dobry mecz), a jego drużyna wygrała 5-1.
Bramkę zdobył dzis także nasz najlepszy strzelec w poprzednim sezonie Dudu Biton w doliczonym czasie przegranego przez jego drużynę meczu. (2-4 z Club Brugge)