serek.c2 napisał(a):

Wybacz Grantar, ale taki skład spadnie z hukiem z ligi.
Wielokrotnie zgadzałem się z Twoimi opiniami tak teraz z tym wychwalaniem "Pana Basłaja" przesadzasz i to znacznie. Rozumiem, że uważałbyś Bednarza za znakomitego prezesa gdyby naobiecywał Ci budowę akademii, boisk treningowych i rozbudowanie skautingu na poziomie Ajaxu Amsterdam? Pieniędzy co prawda na to nie ma - no ale jakaż znakomita wizja rozwoju! "Pan Basałaj" przez prawie dwa lata nie potrafił wprowadzić sprzedaży internetowej biletów, nie potrafił znaleźć sponsora na koszulki więc o czym my tu mówimy?
Bednarz to złe rozwiązanie dla Wisły - obawiam się jednak, że w obecnej sytuacji finansowej klubu dobrego rozwiązania nie ma.
|
Basałaj kiedy przychodził do Wisły to miał konkretny plan rozwoju. Z informacji prasowych wynikało, że plan ten był uzgodniony z Nadprezesem. Trochę mu się dostało za nazwisko, trochę zawalił, ale odwalił też sporo dobrej roboty aby ten klub się rozwijał - w tym także w zakresie szkolenia młodzieży. Niestety w tzw. międzyczasie zmieniła się optyka Nadprezesa, który zaczął przeciągać kołderkę.
Tymczasem pozycja Bednarza jest czysto zadaniowa - przyszedł do Wisły jako quasi syndyk. Cięcie kosztów, spłata zobowiązań. Wiem że takie cele mu wyznaczył Nadprezes, ale to nie znaczy że mamy przyklaskiwać takiej działalności.