|
Tak jak i Ty FraMat muszę opierać się na tym, co przedostanie się do prasy. Wg niej budżet klubu na ten sezon wynosi 35 mln złotych. Z tym ciemnym ludem to też się pohamuj, bo Twoja teoria też zdaje się nie ma uzasadnienia "na papierze". Sam pisałem, że nie chcę mi się wierzyć w straty finansowe po dobrym sezonie w Europie i sporych zyskach z tego tytułu. Działania klubu jednak zdecydowanie wskazują, że albo jest to prawda albo Cupiał wypompowuje z klubu ostatnie pieniądze. Różnica między obecnym okresem a tym sprzed kilku lat? Ty naprawdę uważasz, że Bednarz dysponuje kasą na transfery ale mimo wszystko sprowadza Sikorskiego zamiast kupić kogoś ciekawego? Pamiętasz jedno zgrupowanie zagraniczne podczas tak długiej przerwy? Przecież to też świadczy o oszczędzaniu...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.09.2012 o godz. 14:02.
|