jerry.lii.lewis napisał(a):

Oczywiście mógłby. Nadal jednak musiałby się znaleźć ktoś gotów 1. oddawać Cupiałowi kasę 2. inwestować równocześnie w klub.
Tu obawiam się trudności w znalezieniu chętnego.
|
ad 1. napisałem:
"Spłacać zadłużenie Wisły na dotychczasowych zasadach..."
To spłacanie dokonuje się między innymi, poprzez przekazywanie Telefonice pieniędzy za reklamę Telefoniki na koszulkach. Nie widzę z tym problemu.
ad 2. Czy Cupiał dzisiaj inwestuje w klub? Nie. Wisła jest samowystarczalna. Nie otrzymuje żadnych dodatkowych pieniędzy od Telefoniki. Wystarczy lepiej gospodarować budżetem (np. nie placąc kilku trenerom jednocześnie) czy finansowac działalność różnych przydupasow w stylu Kapki