Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60144
Stary 02.09.2012, 13:23
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Bednarz to złe rozwiązanie dla Wisły - obawiam się jednak, że w obecnej sytuacji finansowej klubu dobrego rozwiązania nie ma.
Tyle wszyscy piszecie o "obecnej sytuacji finansowej klubu".

Czy ktoś z Was dysponuje jakimś sprawozdaniem finansowym, czy tylko powtarzacie bajki dla ciemnego luda rozpowszechniane dla uzasadnienia odejścia od modelu holenderskiego?
Czym ta sytuacja na dzisiaj różni się od sytuacji sprzed 2, 4, 6, czy ośmiu lat?

Prosze o fakty i liczby, a nie zaklęcia prasowe
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując