serek.c2 napisał(a):

Bednarz to złe rozwiązanie dla Wisły - obawiam się jednak, że w obecnej sytuacji finansowej klubu dobrego rozwiązania nie ma.
|
Tyle wszyscy piszecie o "
obecnej sytuacji finansowej klubu".
Czy ktoś z Was dysponuje jakimś sprawozdaniem finansowym, czy tylko powtarzacie bajki dla ciemnego luda rozpowszechniane dla uzasadnienia odejścia od modelu holenderskiego?
Czym ta sytuacja na dzisiaj różni się od sytuacji sprzed 2, 4, 6, czy ośmiu lat?
Prosze o fakty i liczby, a nie zaklęcia prasowe