Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 02.09.2012, 13:17
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Jeśli idziesz tym tokiem myślenia to puste C może dać do myślenia..

to tylko rada starego wislaka do was chlopcy ....... zrobicie co chcecie ......bo niektorym WIERNOSC sie pomylila z innym slowem ......kocha sie Wisle a nie Cupial i caly ten jego cyrk z ktorego napierd...ala sie cala polska .....lepiej byc cieniasem w tabeli albo nawet w 1 lidze ale charakternym .... a nie na sile trzymac sie stolkow i piedestalu .... ale wiekszosc i tak tego nie rozumie bo jest rozpuszczona przez cupiala i Wisle przez ostatnie 14 lat ......
Odpowiedz cytując