Marcin_fan napisał(a):

|
Jeśli idziesz tym tokiem myślenia to puste C może dać do myślenia..
|
to tylko rada starego wislaka do was chlopcy ....... zrobicie co chcecie ......bo niektorym WIERNOSC sie pomylila z innym slowem ......kocha sie Wisle a nie Cupial i caly ten jego cyrk z ktorego napierd...ala sie cala polska .....lepiej byc cieniasem w tabeli albo nawet w 1 lidze ale charakternym .... a nie na sile trzymac sie stolkow i piedestalu .... ale wiekszosc i tak tego nie rozumie bo jest rozpuszczona przez cupiala i Wisle przez ostatnie 14 lat ......