|
przyzwuczajcie sie chlopcy ze z takimi ludzmi jak Probierz, Bednarz czy Cupial - to bedziemy teraz posmiewiskiem calej ligi - i bedzie Nas lal kto tylko bedzie chcial ... i proponuje jeszcze chodzic w wiekszej ilosci na mecze- napychac kase Cupialowi - i spiewac ...NIC SIE NIE STALO , WISELKO NIC SIE NIE STALO ...... bo na tym przeciez polega slogan WIERNOSC ...za moich czasow byla Wisla .. a nie zarzad - wlasciciel i inna banda frajerow ...jednak czasy sie zmienily chlopcy ....
|