|
Mi nie jest potrzebna ze strony Cupiała żadna deklaracja czy informacja o sytuacji, gdzie klub obecnie zmierza - bo to widać - tylko decyzje, które znów będą Wisłę rozwijać. To o nie chodzi, o ponowny rozwój i wycofanie się z błędów, a nie nowy odcinek "szczerości a'la Bednarz", jedynie niszczący wszystko i nie poprawiający sytuacji klubu.
|