Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 02.09.2012, 12:44
Mi nie jest potrzebna ze strony Cupiała żadna deklaracja czy informacja o sytuacji, gdzie klub obecnie zmierza - bo to widać - tylko decyzje, które znów będą Wisłę rozwijać. To o nie chodzi, o ponowny rozwój i wycofanie się z błędów, a nie nowy odcinek "szczerości a'la Bednarz", jedynie niszczący wszystko i nie poprawiający sytuacji klubu.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując