|
No cóż, były osoby na forum, które mówiły, że Proksa szans z Gołowkinem nie ma. Sam uważałem, że jednak Grzesiek ma czym postraszyć. Bardzo się pomyliłem... Nie sądziłem, że będzie aż taka różnica. Może niepotrzebnie przyjmowano tą propozycję, może trzeba było jeszcze poczekać?
|