Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 02.09.2012, 12:42
No cóż, były osoby na forum, które mówiły, że Proksa szans z Gołowkinem nie ma. Sam uważałem, że jednak Grzesiek ma czym postraszyć. Bardzo się pomyliłem... Nie sądziłem, że będzie aż taka różnica. Może niepotrzebnie przyjmowano tą propozycję, może trzeba było jeszcze poczekać?
Odpowiedz cytując